KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10313676
nr 1031 3676
Träsnitt
2 st, Japan, 1900-tal, motivet: 38x25
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 april 2016
kl 20:18:26
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)